Pradžia » Naujienos » Aktualijos » Baigtas 2016 metų ištvermės jojimo varžybų sezonas

Content

Baigtas 2016 metų ištvermės jojimo varžybų sezonas

Sporto klube "Topolis" saulėtą spalio 29 dienos rytą susirinko nemažai ištvermės jojimo entuziastų. Čia vyko paskutiniosios 2016 metų sezono ištvermės jojimo varžybos. Viso varžėsi 13 duetų skirtingo ilgio trasose. Gausiai dalyvavo ir iškovojo prizines vietas raiteliai su žemaitukų veislės žirgais.

Populiariausiame 14 km maršrute ketvirta liko Alina Levickytė su žemaitukų veislės žirgu Aisčiu. Trečiąją vietą iškovojo Liveta Mickūnaitė su žemaituku Aviliu. Abu šie duetai atstovavo LSMU Gyvulininkustės institutą. Jaunąsias raiteles treniruoja Dovilė Bagvilaitė, joms tai buvo pirmosios varžybos. Antąją vietą užėmė Eva Liasiauskytė su žemaituku Perliu. Žemaitukams nepavyko įveikti tik Amerikos ristūnų veislės žirgo Kung Sanna, jojamo Kornelijos Rubežiūtės.

24 km trasoje tarp pajėgių ištvermės jojimo duetų varžėsi ir Karolina Vančauskaitė su žemaituku Agatu, kurie iškovojo antrąją vietą.

Dalyviai ir svečiai džiaugėsi sklandžiai praėjusiomis varžybomis, dėkojo organizatoriams už jaukią atmosferą ir skanias vaišes. Organizaroriai palinkėjo visiems pasimatyti sekančiais metais.