Pradžia » Naujienos » Aktualijos » Ištvermės varžybų Baisogaloje rezultatai

Content

Ištvermės varžybų Baisogaloje rezultatai

Praėjusį savaitgalį, liepos 14 dieną, LSMU Gyvulininkystės institute įvyko ištvermės jojimo varžybos – bandymai Komaro taurei laimėti.

Šiais metais savo jėgas panoro išmėginti net 28 duetai, kurie varžėsi įvairaus lygio distancijose: 23 km, 41 km, 64 km distancijose. Šiose varžybose dalyvavo ypatingai daug žemaitukų veislės žirgų - net 15. Varžybų šeimininkų interesus atstovavo 6 LSMU Gyvulininkystės instituto raiteliai su žemaitukų veislės žirgais, iš kurių 4 užėmė prizines vietas.

Daugiausiai duetų dalyvavo 23 km distancijos rungtyje, skirtoje žemaitukų veislės žirgams. Penktąją, ketvirtąją ir tečiają vietas atitinkamai iškovojo LSMU Gyvulininkystės instituto duetai - Laurynas Terebeiza su Taktu, Ugnė Šveistytė su pirmą kartą varžybose dalyvavusia Katile ir Kajus Terebeiza su niekada nepasiduodančiu Žaibu. Antąją vietą užėmė Akvilė Bružaitė su V. Kūlokui priklausančiu Tropiku, o pirmąją vietą užėmė ir Šveisčio taurę į Kurtuvėnus išsivežė Žavinta Gorytė su širmu ištvermės jojimo veteranu Agatu.

41 km distancijos žemaitukų veislės žirgams rungtyje treti liko Nojus Terebeiza su Taifūnu, atstovavę LSMU Gyvulininkystės intitutą, antri - sporto klubo "Topolis" atstovai Aušra Grajauskaitė su Perliu, o Komaro taurę iškovojo ir pirmąją vietą užėmė Augustė Eidukaitytė su Prapuntu (žirgas priklauso V. Kūlokui).

64 km distancijoje varžėsi tik du duetai: Neringa Kūlokaitė su žemaituku Pertaku ir Liepa Venclovaitė su America CV. Abu šie duetai sėkmingai įveikė visus etapus ir užėmė pirmąsias vietas.

23 km trasą, skirtą įvairių veislių žirgams, įveikė ir penktąją vietą laimėjo Viktorija Tyševičiūtė su Skewbald, ketvirtąją - Deimantė Bitinaitė su Salamandra, trečiają - Andrėja Daranda su Bareliu, antrąją - Augūna Vilčinskaitė su Taifūnu, o pirmąją vietą - Agnė Salmanavičiūtė su Skirnu, kuriems ir atiteko Užupio taurė.

41 km trasoje, kurioje varžėsi įvairių veislių žirgai, penkti liko Laura Mackelytė su Plotu Ollo, ketvirti - Rima Pliopienė su Versija, treti - Valerija Trimailova su Adjaria, antri - Danguolė Lastauskaitė su Paloma, pirmi - Kornelija Rubedžiūtė su Kung Sanna.

LSMU Gyvulininkystės instituto Gyvūnų genetinių išteklių centras sveikina visus dalyvius bei prizinkus, tądien nepabijojusius orų prognozių, atvykusius ir dalyvavusius. Džiaugiamės kiekvienu Jūsų startu. Taip pat esame dėkingi Žemaitukų arklių augintojų asociacijai, Žirginio sporto federacijai, Baisogalos seniūnijai, UAB "Baisogalos bioenergijai", UAB "Avenai", Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrui, Arvydui Miknevičiui, kurie įvairiai prisidėjo prie šių varžybų.

Tikimės ir vėl pasimatyti kitais metais!