Pradžia » Naujienos » Aktualijos » ĮVYKO KONKURSO LAUREATŲ APDOVANOJIMAI

Content

ĮVYKO KONKURSO LAUREATŲ APDOVANOJIMAI


2024 m. sausio 26 d. LSMU Gyvulininkystės institute įvyko parodos "Mano žirgas" laureatų apdovanojimas ir piešinių parodos uždarymas.

Į dvarą susirinko gausus burys jaunųjų konkurso dalyvių bei jų mokytojai. Svečiai pirmiausiai aplankė dvarą ir buvo gyvai supažindinti su žemaitukų veislės žirgais, išgirdo daug įdomių faktų apie žirgus. Prasidėjus apdovanojimams visus pasveikino LSMU Gyvulininkystės instituto direktorius Artūras Šiukščius, EKGT pirmininkė doc. dr. Dalia Urbanavičienė, LEKUS pirmininkė Rūta Čėsienė. Baisogalos kultūros centro vaikų ir jaunimo grupė svečiams skyrė muzikinį sveikinimą. Buvo įdomu išgirsti vertinimo komisijos narių pasisakymus, kaip buvo atrenkami ir vertinami konkurso dalyvių kūriniai. Nors apdovanojimams išrinkti reikėjo tik 30 darbų, tačiau kiekvienas konkursui atsiųstas darbas yra labai vertingas ir prasmingas. Po sveikinimo žodžių sekė svarbiausioji renginio dalis - konkurso laureatų apdovanojimai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems nepabūgusiems slidžių kelių ir atvykusiems, Baisogalos kultūros centro vaikų ir jaunimo grupei už muzikinį sveikinimą, už dovanėles Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungai, Žemaitukų arklių augintojų asociacijai, Etninės kultūros globos tarybai. Už autorinį žemaitukų piešinį ant maišelių dėkingi autorei Magdalena Muraszko-Kowalska.

Kviečiame dar kartą pasigrožėti konkurso paveikslais bei laureatų darbais:

1-4 klasių mokinių darbai

5-8 klasių mokinių darbai

9-12 klasių mokinių darbai

Laureatų darbai


Dalintis nuoroda

     

 Galerija (8)