Pradžia » Naujienos » Aktualijos » Komaro taurės varžybų rezultatai

Content

Komaro taurės varžybų rezultatai


Praėjusį savaitgalį, liepos 15 dieną, LSMU Gyvulininkystės institute įvyko nacionalinės ištvermės jojimo ir važiavimo varžybos varžybos Komaro taurei laimėti.

Šiais metais savo jėgas panoro išmėginti 32 duetai, tarp kurių net 18 su žemaitukų veislės žirgais. Deja ne visiems pavyko sėkmingai startuoti, finišuoti ir būti teigiamai įvertintais veterinarų. Dalyviai varžėsi įvairaus lygio distancijose: 4 km, 19 km, 26 km ir 44 km distancijose. LSMU Gyvulininkystės instituto komandą atstovavo penki LSMU Gyvulininkystės instituto raiteliai su žemaitukų veislės žirgais ir Lietuvos genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centro vadovė Rūta Šveisitienė, kuri jėgas išbandė važiavimo rungtyje.

Nugalėtojai įvairiose distancijose pasiskirstė taip:

4 km - Justina Borovkovaitė su Rugiu

19 km įvairių veislių žirgams - Elija Lukoševičiūtė su Admiral Danzig

19 km žemaitukams - Evita Žernytė su Topu

26 km įvairių veislių žirgams - Sandra Bareckaitė su Pivonija

26km žemaitukams - Cristina Alosi su Ula

44 km įvairių veislių žirgams - Milana Velavičiūtė su Navajo

44 km žemaitukams - Eglė Miknevičiūtė su Angleliu

Sveikiname dalyvius bei prizininkus ir dėkojame visiems už dalyvavima. Ypatingą AČIŪ už paramą tariame UAB Avena, Baisogalos seniūnijai bei Lietuvos žirginio sporto federacijai.

Varžybų organizatoriai: LSMU Gyvulininkystės institutas, Lietuvos nykstančių ūkinių gyvūnų apsaugos koordinavimo centras bei Žemaitukų arklių augintojų asociacija.

Daugiau rezultatų rasite žemiau pridėtame faile.


Dalintis nuoroda

     

 Galerija (13)


 Failai (1)